Dobrodošli na Otvorena Vrata u Yamaha Muzička škola!

Let’s Play!

Polako završavaju letnje čarolije, te se vrata Yamahe polako otvaraju za stare i nove polaznike.

Sve što je potrebno jeste da dođete na jedan od predloženih termina i da iskusite kako izgleda jedan Yamaha čas, a kroz to će vas voditi licencirani Yamaha mentori.

Kad i gde se održava?

Koste Glavinića 5e Senjak (iznad Lulu pekare), u sledećim terminima:

31. avgust (četvrtak), 18h do 20.30h

01. septembar (petak), 18h do 20.30h

02. septembar (subota), 10h do 13h

Da li je potrebno nešto da donesem?

Samo lepo raspoloženje. Svi Yamaha instrumenti su obezbeđeni, da sa njima možete lepo da muzicirate. Ukoliko maloletno dete dolazi na Otvorena vrata, potrebno je sa njim da dođe roditelj ili staratelj.

Koji sve smerovi postoje, šta sve mogu da probam?

Smerovi naše škole su: Music parade i Music adventure za decu predškolskog uzrasta. Za decu školskog uzrasta i odrasle, smerovi u ponudi su: klavir, gitara, pevanje, bas, bubnjevi, flauta, ukulele, violina, klavijature i saksofon.

Koja je cena programa i da li postoji neka olakšavajuća okolnost ili promo akcija?

Cenovnik naših usluga možete naći na sajtu pod sekcijom Cenovnik 2022/23.

Da li je potrebno da se najavim ili popunim Formular?

Nije neophodno da rezervišete termin dolaska jer možete doći bilo kada u predloženim terminima. Ali ukoliko želite da Vas unapred imamo u evidenciji, možete da ostavite Vaše podatke popunjavanjem sledeće forme:

Prijava za YMS Beograd – 2023/24.

No Description